Konkurransen blant snowboardherrene om poengene til den ikke ukjente "Swatch TTR World Snowboard Tour" (3-stjerners) blir beintøff. Med nærmere en halv meter nysnø den siste uka før konkurransen, ligger forholdene godt til rette for hemningsløs kjøring. Startlista lover jo godt.

Følg med for eventuelle oppdateringer på hemsedalpark.no.

Foto:
- Big jump Park Attack 2007 (Fotograf Kalle Hägglund / Hemsedal Skisenter)

Snowboard Damer
Yvonne Denné
Sigri Heen
Charlotte Hagen
Martina Grufstedt
Anki Gröthe
Karolina Alman
Michaela

Snowboard Herrer
Martin Skogholt
Preben Loktu
Joakim Haugen
Christian Hagen Nordby
Kim Andre Steinlein
Lars Haugvad
Thomas Karlsson
Lars Theodorsen
Andreas Møgster
Henrik Frøshaug
Vidar Vik
Marius Norum
Henrik Bergsten
Håvard Sandal
Mats Jensen Nordeidet
Bjørn Johan Jenssen
Simen Kildebo Neraker
Haakon Hidem Sætre
Brage Bråten Richenberg
Sigurd Haga
John Sebastian Myhre
Adi Velic
Eskil Korneliussen
Theodor Braathen
Morten Kleivdal
Sondre Tiller
Paul Shacool
Fredrik Scuderi
Fredrik Wessel

Prekvalifisert (til semifinale søndag):
Kim Andre Eliassen
Daniel Josefsen
Erik Botner

Ski Damer
Ida B. Amble
Rikke Hermansen
Nina Rusten Andersen
Maria Bagge
Erika Edling
Veronika Wiese
Hedvig Sophie Glestad Hoel
Karin Forsberg

Ski Herrer
Arild Tveit
Peder Bergsland
Ole Christian Mustad
Frode W. Sæter
Sander S.Brustad
Ketil Jansen
Henrik Nordviste
Per Christian Fosse
Remi Keiseraas
Kenneth Lillemoen
Tormod Berg Lauritzen
Stian Eriksen
Ivar Haug
Christoffer Schach
Mathias Ligaarden
Espen Munthe-Kaas
Niels Haatuft
Marcus Eriksson
Erik Sand
Mats Ottem Frantzvaag
Tor Svare
Kim Andre Hellebust
Lars Bakke Krogvig
Eskild Rødsten Jacobsen
Christopher R Helberg
Øystein S.Ivarsen
Jon Brattaker
Felix
Klaus Finne
Martin Brandsdal
Iver Svardal
Alexander Gårdsøy
Gabriel Gallardo
Kjetil Tjomsland
Sondre Lindkjølen
Haakon Myre
Sjur Sætren
Lars Haakon Hafsal
Fredrik Eriksen
Vegard Øye
Sondre Klungland
Øivind Johannessen
Jon Anders Lindstad
Johannes Rinne
Oskar Pedersen
Jussi Saarinen
Christopher Frankum
Andreas Disch
Jens Gunhildrud
Martin Klungland
Sigbjørn Tveit
Audun Linnerud
LARS OFTEDAL BJØRUM
Tom-Oliver Hedvall

Prekvalifisert (til semifinale søndag):
Anders Backe