Heiskort Ski 93

Lift Ticket Prices for Ski Resorts in Ski 93

Hva koster heiskort i Ski 93? Finn priser på dagskort og sesongkort for voksne og barn – der informasjonen er tilgjengelig. Prisene kommer direkte fra skianleggene og kan endres. Besøk anleggets nettside for siste oppdatering, tilbud og kjøp.

SkiPass Ski 93

*Alle priser i US$

Skistedets navnSesongkort AdultSesongkort BarnDagskort AdultDagskort BarnKjøp online
Attitash809.00425.00154.00139.00-
Bretton Woods1,265.00225.00107.0037.00-
Cannon Mountain999.0044.0099.000.00-
Cranmore Mountain Resort1,375.00629.0099.0029.00-
Loon Mountain1,499.0030.00149.00--
Mount Sunapee1,089.00555.0095.0064.00-
Pats Peak599.0075.0076.0022.00-
Ragged Mountain Resort699.00-99.00-Kjøp online
Sunday River1,499.00-81.005.00-
Waterville Valley1,194.0035.0090.0078.00Kjøp online

Ansvarsfraskrivelse: Heiskortpriser oppgis til OnTheSnow.com direkte av skistedene, som selv er ansvarlige for nøyaktigheten. Daglige priser kan endres. Kontakt skistedet for oppdateringer.

Ski 93 Informasjon om sesongkort og dagskort

Ski 93 Sesongkortinformasjon

Hvor mange ganger planlegger du å besøke Ski 93 sine skisteder? Selv om du bare skal stå på ski noen få dager, kan et sesongkort være det beste valget. Kortet lønner seg ofte etter bare noen dager i bakken. For ivrige skikjørere er det et kupp. Det finnes ulike typer sesongkort å velge mellom.

Sesongkort gir best pris på heiskort og mange fordeler.

Ski 93 Dagspassinformasjon

Dagspass for skisesongen 2026–2027 varierer etter dato, alder og antall dager. Vurder å kjøpe tidlig for å få best pris i høysesongen. Heiskort mot slutten av sesongen er ofte også rimeligere.

Hvor kjøper man heiskort?

Heiskort kan kjøpes på nett via skistedets nettside eller på stedet i billettluken. Ring skistedet for mer informasjon.

Gode tilbud

Å kjøpe heiskort på forhånd er den beste måten å spare penger på. Mange skisteder har egne tilbudssider med rabatter på heiskort, overnatting, butikker og mer.